Правильний вибір взуття

При покупці приділіть особливу увагу вибору моделі взуття. Важливо, щоб вона підходила вам за зручністю колодки, повноті, розміром, підйому. Неправильний вибір моделі і розміру призведе до того, що ви будете відчувати незручності при носінні, крім того, можуть з'явитися недоліки, погіршаться споживчі властивості і загубиться зовнішній вигляд товару.


Експлуатація взуття

Щоб взуття служило вам довго, необхідно намагатися виконувати наступні вимоги:

Перед початком шкарпетки неодноразово обробіть нове взуття кремом. Пам'ятайте, що наносити крем необхідно на всю шкіряну поверхню взуття, в тому числі на обтяжку каблука і торцеву поверхню шкіряної підошви. У сиру погоду обов'язково використовуйте водовідштовхувальні креми.

Після кожної шкарпетки очищати її від пилу і бруду м'якою вологою ганчірочкою або щіткою. У разі забруднення жиром використовуйте 1-2% розчин мильного порошку. Для усунення жирних плям на взутті з верхом із замші або велюру користуйтеся спеціальними засобами для їх очищення або ж зверніться в хімчистку.

Забороняється мити взуття (крім гумового) в воді! Шкіра в таких випадках втрачає свою еластичність і форму. Використовуйте спеціальні засоби для чищення, що зберігають здатність матеріалу «дихати».

У разі намокання рекомендується почистити ще мокре взуття спеціальним кремом, всмоктується в шкіру в міру випаровування. Перед використанням просушіть взуття.

Уникайте попадання вологи на шкіряну обтяжку каблука, так як це може призвести до деформації і розшарування. На шкіряну підошву рекомендується ставити гумову накладку. Шкіряна обтяжка каблука і урізання шкіряної підошви вимагають такого ж догляду та захисту, як і верх взуття.

Сушити мокре взуття необхідно повільно, подалі від опалювальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямих сонячних променів, при кімнатній температурі, попередньо щільно набивши взуття м'ятою папером або вставивши спеціальні пристосування для збереження форми обуві.После чистки нанесіть тонкий шар взуттєвого крему і через 10 хвилин протріть сухою ганчіркою.

Не допускайте надмірних механічних навантажень, ударів, порізів, які можуть привести до відриву каблуків, підошви, фурнітури.


Зверніть увагу, що під час експлуатації темної шкіряного взуття можливий забарвлення підкладки. Щоб уникнути цього скористайтеся аерозолем «антіколор».

Взуття з лакової і штучної шкіри не рекомендується носити при температурі нижче -5 ° С, а взуття на поліуретановій підошві нижче -10 ° С. В іншому випадку можливе виникнення тріщин.

Пам'ятайте, що на сонці або під яскравим світлом ламп денного світла лакова взуття може вигоряти і міняти свій первісний колір.


Для взування використовуйте спеціальну ложечку, тоді шов на п'яті не розійдеться і виріб не втратить свій первісний вигляд. Ніколи не знімайте взуття, наступаючи на задник!

Не рекомендується носити взуття з підошвою з натуральної шкіри, прошивного методу кріплення, в сльоту, сніг, дощову або морозну погоду, так як це може спричинити розклеювання підошви, збільшення зносу або поява тріщин.

Щоденна носка модельного взуття небажана, так як це може істотно скоротити термін служби виробу, особливо при експлуатації в осінньо-зимовий період. Модельне взуття не призначена для носки по гравію, щебеню, по сніжним і мокрим покриттям, в тому числі обробленим з використанням технічної солі або антігололедних хімічних реагентів.

Одягаючи взуття на підборах, намагайтеся обходити ями, решітки та нерівності доріг - в іншому випадку може зламатися каблук. Якщо ви керуєте авто, перевзувайтеся в туфлі без каблука - через натискання на педалі змінюється форма туфель, може зламатися каблук або зламатися тонка шкіряна підошва.

Не слід в новому взутті тривалих піших прогулянок, постарайтеся спочатку розносити її будинку.


Зберігання взуття

При тривалому зберіганні взуття необхідно висушити, почистити, упакувати в коробку або спеціальний мішечок для зберігання взуття, попередньо набивши взуття м'ятою м'якою папером або вставивши спеціальні пристосування для збереження форми.